Odcisk

Bury Contacts @ OpenPKG GmbH

Korporacja OpenPKG GmbH
Pocztowy Weblinger Weg 28
85221 Dachau
GERMANY
Telefonu +49 8131 90626 0
E-Mail openpkg@openpkg.com
Web http://openpkg.com
Forma prawna GmbH – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Jurisdiction Centrala: Dachau
Dyrektor zarządzający:
Ralf S. Engelschall, Thomas Lotterer
Sąd Rejonowy München, HRB 160208
General Data
Protection
Dyrektorzy zarządzający są odpowiedzialny za ogólną ochronę danych. Dane kontaktowe znajdują się na górze strony.
Tax
Identification
DE814592499

App Oświadczenie o prywatności

Aplikacja “Bury Contact” w aplikacji na iOS nie zbiera żadnych informacji poza jej oczywistym celem. Nie rozpowszechnia żadnych informacji. Zintegrowana informacja zwrotna tworzy wiadomość e-mail z wersją urządzenia iOS, wersją aplikacji i numerem fabrycznym aplikacji. Możesz usunąć te informacje przed wysłaniem. Jeśli zdecydujesz się wysłać wiadomość e-mail, wiadomość może zawierać informacje o Tobie w informacjach o nadawcy. To zależy od konfiguracji poczty e-mail i nie jest specyficzne dla aplikacji.

Web Oświadczenie o prywatności

Serwer sieciowy zbiera informacje dla każdego dostępu i rejestruje adres sieciowy użytkownika, datę i godzinę, żądaną stronę, dostarczony wolumen danych, stan dostarczania danych, przeglądarkę użytkownika i system operacyjny, a stronę odsyłającą jako dane surowe .

Adres sieciowy może być często wykorzystywany do określenia przybliżonej lokalizacji użytkownika.

Oprogramowanie do zarządzania treścią (CMS) wykorzystuje pliki cookie w celu powiązania każdego dostępu do sesji lub powtarzającego się użytkownika.

Aby usprawnić i rozwinąć serwer WWW i CMS, surowe dane są analizowane anonimowo bez adresu sieciowego, bez lokalizacji i bez sesji.

W celu poprawy zawartości surowe dane są analizowane anonimowo bez adresu sieciowego, z lokalizacją iz sesją.

Do debugowania analizowane jest niezbędne minimum ze wszystkich dostępnych danych.

Serwer jest hostowany w niemieckim centrum danych prowadzonym przez niemiecką firmę. CMS jest obsługiwany przez niemiecką korporację. Odpowiedzialna treść to niemiecka korporacja, jak widać w reklamie. Dlatego organem nadzorczym do ogólnej ochrony danych jest system Bundesbeauftragte für den Datenschutz und die Informationsfreiheit (BfDI).

Dane zostaną przekazane stronom trzecim tylko po ich wykonaniu – z jednym wyjątkiem: w celu ścigania udanych lub usiłowanych włamań, ataków, aktów wandalizmu lub nadużyć wszystkie dostępne dane są analizowane w sposób nieograniczony, łącznie z badaczami zewnętrznymi.

W przypadku wspomnianych ulepszeń i dochodzeń przechowujemy dane w nieskończoność.

Możesz skontaktować się z osobą odpowiedzialną za ogólną ochronę danych w celu wykonania swoich praw dostępu, sprostowania, portowania, usuwania, ograniczania przetwarzania lub wycofywania przetwarzania danych osobowych.

Aby przeciwdziałać użyciu plików cookie, można je zablokować lub usunąć w przeglądarce.

Aby przeciwdziałać rejestrowaniu, wyprowadzanie i analiza pozostają z dala od witryny.

Internetowe rozstrzyganie sporów

Znajdź platformę internetowego rozstrzygania sporów Komisji Europejskiej pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Nie jesteśmy zobowiązani do uczestniczenia w alternatywnych postępowaniach dotyczących rozstrzygania sporów konsumenckich i nie zapewniamy tego rozwiązania alternatywnego.